Výživový poradce - centrum zdraví, výživy a redukci váhy

Když jsem hledala prostory pro své The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan centrum měla jsem jasno, ale netušila jsem, že se mi sen splní. Prostory jsem našla pár kroků od mého pražského bydliště :-)   

Chtěla jsem soukromé, uzavřené centrum v zahradách a plnou sluníčka. 

Miluju svou poradnu a vstup do centra. A když svítí slunce je to místo plné slunečních paprsků a optimismu. Věřím, že i vy se u mne budete cítit dobře.

Váš výživový poradce

A tohle jsem já. Vždy optimistická, upřímná a lidská osůbka, 

která vás nikdy při vaší změně nenechá samotné.

hana ondrušová
hana ondrušová

Měříme na nejlepším tlakoměru v Čechách. V ČR 

Nelze ho ošidit ani oklamat - ano Inbody - diagnostický přístroj, který je víc jak ,,váha,,

Jmenuji se Hana Ondrušová a můj příběh spojený s výživovým poradenstvím začal již před mnoha lety a s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan začal už v roce 2001. Kdy jsem se poprvé s tehdy ještě Cambridge Diet setkala.

Jsem životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu.

Kromě toho, že společně projdeme redukčním programem vás naučím vnímat potřeby vašeho těla a také vás naučím správně se stravovat. Po celou dobu programu budu vše směrovat k tomu, abyste svá shozená kila nikdy nenabrali. Pokusím se vám najít takový druh stravování, který pro vás bude ideální a bude vás bavit. Stanu-li se vaším partnerem a mentorem na této cestě, nikdy vás v tom nenechám samotné.

V centru budete diagnostikováni na nejmodernějších přístrojích jako je InBody a tlakoměr BPBIO 750.

Na prvním místě je u mne profesionalita a s tím je spojené také neustálé vzdělávání, které se pro mne stalo nedílnou součástí nejen mé profese, ale mne samotné.

Změna nepřijde sama od sebe - první krok je vždy jen a jen na nás...