Hana Ondrušová - výživový poradce, kouč, optimista a certifikovaný poradce The 1:1 Diet

Jmenuji se Hana Ondrušová a můj příběh spojený s výživovým poradenstvím začal již před mnoha alety. 

a The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan začal už v roce 2001. Kdy jsem se poprvé s tehdy ještě Cambridge Diet setkala.

Jsem životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu.

Kromě toho, že společně projdeme redukčním programem vás naučím vnímat potřeby vašeho těla a také vás naučím správně se stravovat. Po celou dobu programu budu vše směrovat k tomu, abyste svá shozená kila nikdy nenabrali. Pokusím se vám najít takový druh stravování, který pro vás bude ideální a bude vás bavit. Stanu-li se vaším partnerem a mentorem na této cestě, nikdy vás v tom nenechám samotné.

V centru budete diagnostikováni na nejmodernějších přístrojích jako je InBody a tlakoměr BPBIO 750.

Na prvním místě je u mne profesionalita a s tím je spojené také neustálé vzdělávání, které se pro mne stalo nedílnou součástí nejen mé profese, ale mne samotné.

Změna nepřijde sama od sebe - první krok je vždy jen a jen na nás....

Jmenuji se Hana Ondrušová a výživové poradenství a The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan se stal nedílnou součástí mého života. Vše začalo před více jak 12 lety, kdy jsem se seznámila na Dámském klubu s historicky první certifikovanou poradkyní. Do té doby jsem o The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan pouze sem tam slýchala od své tehdejší kolegyně a to se psal myslím rok 2001-2002. Uplynuly tedy 3 roky než jsem osobně The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vyzkoušela.

Tehdy bylo 2. ledna 2004 a já jsem snědla svůj první sáček zeleninové polévky.

Po absolvování programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem najednou byla nadšená a sebevědomá mladá žena, která toho náležitě využívala. Svou váhu jsem si udržela až do okamžiku, kdy jsem před několika lety prodělala první hormonální léčbu. Od té doby to bylo celkem 11x. V průběhu hormonální stimulace v roce 2014 jsem přibrala 12 kg (ani nevím jak). Podařilo se mi váhu redukovat bez problémů o 5 kg, ale ta zbylá kila né a né dostat pryč. Poslední léčba byla v roce 2018 v červenci a poslední pilulku jsem vzala v říjnu - takže opět hormony udělaly své :(

To jsem, ale trošku přeskočila z hodně vzdálené minulosti do současnosti. V průběhu všech těch let jsem si Cambridge Weight Plan nejen zamilovala, ale dostala jsem tu jedinečnou možnost být členem týmu Cambridge Weight Plan v České republice. Pomalými krůčky jsem se učila a přijímala znalosti majitelky a výhradního dovozce paní Ing. Libuše Janebové a naučila jsem se o CWP vše. V roce 2015 pak přišel okamžik, kdy jsem se rozhodla změnit svou pozici a otevřít si své certifikované centrum.

Za roky společné spolupráce jsem se naučila mnohému a s hrdostí mohu říct, že jsem tyto informace, znalosti a praxi předávala a předávám dál. Pro mnohé kolegy i klienty z celé České republiky jsem se stala vrbou i mentorem nejen v průběhu jejich programů.

Je mi ctí, že mohu stát za značkou, kterou je The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan .

Jsem životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu.

Stanu-li se také vaším partnerem a mentorem na cestě s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan věřte, že vás v tom nikdy nenechám samotné.

Vše nám společně půjde mnohem snadněji.

Jmenuji se Hana Ondrušová a jsem kouč, výživový poradce a životní optimista. 

To co dělám dělám protože je to moje poslání není to práce ani povolání je to srdeční záležitost a já jsem hrdá na to, že se mi podařilo dělat