VIP trenér našeho centra

Jakub je profesionál ve všech směrech. Můžete ho kdykoliv kontaktovat a domluvit se s ním na osobním tréninku. Nezapomeňte, že stejně jako se mnou je i s ním důležité komunikovat otevřeně a říci svou představu o tom co chcete a co je vaším cílem. Kuba vám pak navrhne plán přímo pro vás a s respektem k aktuálnímu výživovému programu, který řešíte se mnou. Vše musí jít ruku v ruce, protože pak bude výsledkem vaše spokojenost :-)

Jakub Oška

Zakladatel BYM FIT

tel: 725 760 170 
oska@bymfit.cz

www.bymfit.cz

Hubnutí či nabíraní není o trápení se nad tím, co můžeme a nemůžeme jíst nebo kolik toho musíme odcvičit, abychom "spálili" vše, co jsme za celý den snědli. Je to o změně životního stylu a myšlení, které nám později samo napoví, co si můžeme nebo nemůžeme dát či jak správně a co v daný den cvičit.

Nebudeme vás učit, jak počítat kalorie, které sníte a spálíte, ale ukážeme vám, jak se ze života těšit, být fit a v dobré kondici, a to po dlouhou dobu svého života.

Cíl, který společně máme je zaměřený na lepší kvalitu života. Zvednout činku, udělat dřep a klik se naučí každý. Změnit způsob života je těžší, ale velmi účinný.

Vzdělání

UK FTVS - obor tělesná výchova a sport
Palestra - obor kondiční specialista
Odborné kurzy
Certifikovaný DNS trenér - Dynamická Neuromuskulární Stabilizace dle Prof. PaedDr. Pavla Koláře PhDr.
Trénerská licence B
EXOS performance specialist

Provozovna: 

Žalanského 68/54, 163 00 Praha 17 - Řepy

Kubu najdete v Centru psychosomatické medicíny, vedle umělecké školy a naproti Domova svatého Karla Boromeje.