Co pro vás mohu udělat a s čím vám mohu pomoci

S čím vám mohu pomoci

Úprava vašeho jídelníčku

Nechcete změnit své aktuální stravovací návyky, ale chcete je doladit? Není to samozřejmě problém. Společně projdeme to jak se stravujete a upravujeme jídelníček tak, aby byl pro vás ideální.

Sestavení jídelníčku

Každý pro změnu stravovacích návyků potřebuje něco jiného. Sestavení jídelníčku je krok, který znamená posunout se ve svém snu. Jídelníček se vždy snažím sestavit tak, aby maximálně vyhovovaly.

Redukce váhy

Hubnutí, dieta, redukce váhy - je jedno jak tomu říkáte.. pro mě to znamená dovést vás k vašemu cíli a pomoci vám váhu udržet. U mě to však splněným snem čísla na váze nekončí. 

Diabetes militus 2

DM2 se stal pro mnoho lidí jejich nedílnou součástí, ale to neznamená, že se s tím nedá nic dělat. Změna stravy a celého pohledu na životní styl je tím správným směrem. V tomto případě je o to víc pečlivost a poctivý přístup na cestě ke změně.

Redukce s výživovým programem The 1:1 Diet

The 1:1 Diet je mojí součástí od roku 2004. O tomto jedinečném programu vím vše jako čistým svědomím mohu říci, že je to nejlepší co u nás můžete sehnat!! A to nemluvím o dokonale vyvážené chuti všech produktů.
Produkty The 1:1 Diet jsou TOP!!

Firemní dny zdraví 

Setkávání s vašimi kolegy a zaměstnanci ve dnech zdraví je vždy velkým přínosem jak pro mě tak pro účastníky. Probereme stravování, stresy, aktivní odpočinek, redukci a společně se svými kolegy vám ukážeme, že každá změna může být fajn.

Přibírání na váze 

Přibírání na váze je mnohdy větší oříšek jak samotné hubnutí. V tomto případě je naším společným velkým vítězstvím každé deko navíc :-) 

Osobní konzultace - vyslechnu vás 

Stejně jako zvýšená změna v našem životě je i hubnutí tím o čem je nutné mluvit. Vyslechnu vás a společně najdeme cestu jak z vaší aktuální situace ,,vybruslit,,

Analýza vašeho těla a tělesného tuku na InBody

V rámci svého centra mám diagnostický přístroj Inbody. Kromě toho, že vám předám detailní diagnostiku tak vám ji také podrobně vysvětlím. Diagnostika trvá 30 minut.

Online konzultace

Jste nemocní nebo nestíháte a potřebujete probrat předešlé dny? Nevadí, vyřešíme konzultaci po telefonu nebo přes počítač.

Diagnostika těla pro vaše rodinné příslušníky

Všichni moji klienti mají možnost domluvit termín a osobní setkání s diagnostikou těla na Inbody. Tato diagnostika je pak ZDARMA.

Vaření a recepty

Vaření je moje vášeň a proto nejen pro své klienty vymýšlím rychlé a chutné pokrmy. Většina mých receptů je hotová do 30 minut.

Ceník služeb

Odborná konzultace

výživové poradenství
800 Kč / 1 hod

Sestavení jídelníčku

cena dle rozsahu a požadavků klienta.
Cenu sdělím po konzultaci

Měření na Tlakoměru

50 Kč měření včetně písemného výstupu

pro klienty vždy zdarma

Diagnostika na InBody

300 Kč včetně výkladu
a zaslání výstupů na email 30 min.