Novinky v centru

vše co nabízím jsem osobně vyzkoušela

Shirataki příloha opět skladem !!

Od letošního roku mám v centru oblíbené shirataki (konjak) nudle :-) Zvolila jsem dodavatele jehož produkty mi vyhovují nejvíce. V nabídce mám malá a velká balení v provedení - špagety, tagliatelle a rýži.

Všechny produkty jsou k dostání také u mne na eshopu

KMON Protein karamel a malina

Syrovátkový protein bez laktózy. Vynikající rozpustnost, stravitelnost a rychlá absorpce. Výborná chuť karamelu, kterou si zamilujete.

Základem nápoje je 100% mléčný syrovátkový koncentrát bez laktózy, bez přidaného cukru a konzervantů. Má bohaté zastoupení aminokyselin (stavební prvky bílkovin).

Tento protein má vynikající rozpustnost, stravitelnost a rychlou absorpci.

Nápoj je vhodný jako doplněk výživy pro sportovce a osoby při zvýšeném tělesném výkonu. Nápoj je primárně určen jako doplněk stravy při budování svalstva po fyzické zátěži. Doporučujeme jej konzumovat cca 30-60 min. po cvičení, či fyzické námaze.

Oba proteiny zakoupíte u mne v centru nebo na eshopu :-)

KMON Hair Elixir

Doplněk stravy pro krásné a silné vlasy bez šedin. KMON Hair Elixir obsahuje složky, které zajistí pružnou pokožku, tím udrží správný růst a kvalitu vlasů.

Vlasy jsou chloubou každé ženy a důležitou součástí našeho vzhledu. Proto jsme vytvořili širokospektrární doplněk stravy, který podpoří jejich kvalitu. Na našich vlasech se odráží jak strava, tak náš životní styl. Právě nedostatečná výživa u pokožky hlavy může vést k problémům s vlasy.

KMON Hair Elixir obsahuje složky, které zajistí pružnou pokožku, čímž udrží správný růst a kvalitu vlasů.

Vitamíny na vlasy zakoupíte u mne v centru nebo na mém eshopu 

KMON MugCake Jablko

Dortík bez výčitek, který je hotový za minutu a půl? To je KMON MugCake jablko. Pouze 118 kcal! Ideální a rychlá svačina do práce. 

Já jsem zvolila variantu, kdy jsem si mugcake pokrájela na malé kousíčky a dala s borůvkami do jogurtu.

Mlsejte kdykoliv a bez výčitek :-).

KMON MugCake Bylinky

Čerstvé pečivo za 90 vteřin? Není problém. Náš slaný KMON MugCake je ideální jako proteinová pečivo, které je obohaceno o vitaminy, má vysoký obsah bílkovin a vlákniny.
Pouze 116 kcal! Ideální a rychlá svačina do práce i na doma, která se dá připravit na mnoho způsobů.

Obě příchutě zakoupíte u mne v centru nebo na mém eshopu