Projekt Sympaťáci roku 2020

Pochlubte se se změnou vašeho životního stylu!

1.července 2020 byl odstartován projekt Sympaťáci roku 2020. Jedná se o zcela nový projekt věnovaný změně životního stylu, redukci váhy a změny stravovacích a pohybových návyků.

Projekt vznikl ve spolupráci dvou center pro redukci váhy a změnu životního stylu. Centra jsou umístěna ve dvou největších městech České republiky. Jedním je hlavním město Praha a druhým město Brno. Tato města nebyla vybrána náhodou, ale jedná se o města, kde jsou centra zakladatelek projektu.

V Praze se jedná o Centrum zdraví, výživy a redukce váhy Hany Ondrušové a v Brně o Centrum zdraví a snižování nadváhy Ing. Hany Borkovcové.

Obě koučky nového životního stylu mají dlouholeté zkušenosti v dané oblasti a jejich centry prošla více jak tisícovka spokojených klientů.

Staňte se naším Sympaťákem roku 2020 města Praha a Brno!


Společně s VIP centrem zdraví a snižování nadváhy ing. Hany Borkovcové 


  • Pochlubte se se změnou vašeho životního stylu!
  • Odměňte se skvělou výhrou a lákavými cenami pro vítěze! 
  • Dopřejte si den profesionálního focení včetně služeb profesionální vizážistky 
  • Užijte si spolu s námi spoustu legrace a nezapomenutelných zážitků!

1. ročník probíhal od 1. 7. 2020 do 26. 9. 2020.

Registrace: od 1. 7. 2020 do 10. 8. 2020 v našem centru nebo v centru Hany Borkovcové

Účastníky této ankety mohou být pouze klienti našich center!!! 

Sledovat nás můžete na:

https://www.facebook.com/sympataciroku

https://www.instagram.com/sympataciroku

Hlavní cena voucher v hodnotě 10 000 Kč na produkty a služby našeho centra a profesionální focení !! 

Kdo se postará o naše semifinalisty v Praze?

Focení proběhne dne 27.8. 2020. Příprava začne v 10.30 a focení samotné pak od 13 hodiny :-) a abyste se cítili jako doma, proběhne to u nás v centru, kde vytvoříme soukromý ateliér :-)

Dita Genin se postará o zdůraznění krásy pražských semifinalistů :-D A kdo je Dita Genin a jak líčí? Mám ráda přirozený, fresh makeup, který může být zároveň ženský. V praxi již 5 let pracuji jako mua pro zn. Lancome, zároveň se věnuji osobní klientele. Vede kurzy osobního líčení v Makeup Institutu Prague, líčím svatby, plesy, spolupracuji s fotografy a líčím do časopisů. Již několikrát jsem měla možnost líčit MB Prague Fashion Week. https://www.facebook.com/ditagenin.makeup/

Michal Zima fotograf a pohodář v jedné osobě. Michalovi doslova foťák přirostl k ruce 😃 Specializuje na ateliérní focení a jak sám říká - mnohdy je to opravdu výzva 😊 Věříme, že spolupráce s ním vám i nám přinese nádherné fotky. A co k tomu řekl Michal: Budu se snažit zachytit Váš životní příběh nejlépe jak to jen dokáži. Michal. https://zimamichal.cz

Naši skvělý partneři Sympaťáků roku 2020

Je nám ctí představit vám partnery, kteří se rozhodli společně s námi odměnit soutěžící jak v semifinále tak dva vítěze.

Collalloc je kvalitní, účinný a čistý 100% mořský kolagen švýcarské kvality. Je bioaktivní - to znamená, že se skvěle vstřebává. 

Tathevik Sargsyan je návrhářka a umělkyně tělem i duší a stojí za značkou TATHEV. Originalita je její druhým já a to nejen ve stylu oblékání, ale také v tvorbě originálních módních doplňků. https://tathev.fashion

České rodinné zlatnictví s tradicí od roku 1930 nabízející šperky, diamantové šperky, snubní prsteny a zásnubní prsteny a autorské šperky dle vaší představy. 

www.zlatnictvi-jelinek.cz

Provozovatel centra zdraví, výživy a redukce váhy a certifikovaného Cambridge Weight Plan centra Hana Ondrušová

UTULMO - nevšední ručně vyráběné věci, které vám udělají doma útulno

https://www.facebook.com/utulmo/ 

Solární kosmetika RADICAL. www.radical.cz

Ryze česká společnost zabývající se výrobou a prodejem exkluzivního, vysoce funkčního, kuchyňského nádobí s antiadhezním povrchem uváděného na trh: TitaniumExtraQuality, TITANO, PROTITAN design by PININFARINA a PROTITAN linie GRANIT.  

Česká firma z Brna, která plete ponožky převážně z bavlny. Plete na strojích české výroby a klade důraz na kvalitu. Plete také pro firmy, sportovní kluby a reklamní agentury.
https://ponoziska.cz