Jak u nás probíhá vstupní konzultace

do programu The 1:1 Diet

Jak v mém centru The 1:1 Diet probíhá vstupní konzultace? 

 1. První konzultace trvá cca 60 minut a další kontroly do 30 minut. Konzultace je hrazena - ve výši 50 Kč za max. 30 min. Termín konzultace je vždy dopředu domluven.

 2. Jakmile se seznámíme, proběhne diagnostika na InBody s podrobným výkladem složení vašeho těla. Musíte přeci vědět jak na tom jste. V případě, že nechcete výstupy znám  - potřebuji to vědět včas :-) poté vám řeknu jen to co budete chtít v tento okamžik vědět.

 3. Seznámím se s vašimi stravovacími návyky, aktivitou, medikací, plánovanými zdravotními úkony, vaším denním režimem, termíny akcí a vaší nejbližší dovolené :-) vše je pro navržení správného programu velmi důležité.

 4. Probereme důvod, který vás za mnou přivedl a také vaší představu o hubnutí, programu a cíly.

 5. Na základě získaných informací a podrobné analýzy složení vašeho těla vám doporučím vhodný krok vašeho redukčního programu. Můžete začít ihned a to v kroku 1, 2, 3, 4, 5, 6. V případě, že pro vás program není vhodný sdělím vám to ihned na začátku našeho hovoru.

 6. Detailně vás s vaším programem seznámím. Musíte odcházet s tím, že víte co a jak :-)

 7. Produkty, které si budete pro váš krok vybírat mám ihned k dispozici. Budete si moci vybírat z polévek, kaší, koktejlů, smoothie, tyčinek, tetrapaků, bites a hotových jídel.  Jaké příchutě si vyberete bude jen na vás - nijak vám nebudu nutit brát příchutě, které nemáte rádi. U produktů je jedno, kterou příchuť si pro svůj program vyberete - důležité je vždy snít daný počet na den. Není stanoveno co kdy musíte jíst - je tedy jedno zda si dáte ke snídani polévku nebo kaši nebo koktejl a to platí i pro oběd, večeři či svačinu. Doporučuji však vybrat si a odnést v co největší škále (nedejte na předsudky - tohle nejím, to mi nechutná, jahody nemám ráda... zkuste na to vše zapomenout a vyzkoušet co nejvíce druhů) a na základě ochutnání si pak vybrat jen ty produkty, které vám nejvíce chutnají.

 8. Prostor pro dotazy je po celou dobu naší konzultace. každý dotaz je důležitý a není důvod se bát zeptat.

 9. Na kontroly se chodí ideálně každý týden, ale je vždy na nás jak se domluvíme. Den a čas se vždy snažím nalézt tak, aby byl pro vás co nejvíce ideální. 

Produkty The 1:1 Diet nikdy nekupujte na internetu nebo z ,,druhé ruky,,, nevíte jak je dotyčná osoba skladovala a zda nejsou poškozeny.

Něco navíc k programu 

 1. Program má jasná pravidla a nejen vy, ale také já je musím dodržovat - tzn. kroky jsou sestaveny tak, aby na sebe nejen navazovaly, ale také, aby jejich postupný přechod směroval k ukončení programu a tím pádem k řádné stabilizaci.

 2. Dodržujte kroky tak jak jsou dané, nehledejte - nenahrazujte - nevymýšlejte a nepočítejte - najděte v tom jednoduchost, která vám pomůže překonat začátky. Na složitosti je času dost. Právě v jednoduchosti je ta počáteční krása. Takže co není na příslušném letáčku nejezte 😊 Samozřejmostí je individuální úprava potravin!!

 3. Stabilizace začíná krokem 3 (pro někoho je však tento krok krokem, nejnižším, a tedy prvním redukčním) a postupně se přechází na kroky 4, 5 a 6. V rámci stabilizace je nejen jasně dáno, co kroky obsahují, ale je to také fáze, kdy vám sdělím jaké stravování je pro vás ideální.

 4. Stabilizace ideálně trvá tak dlouho jako samotná redukce - stabilizaci nepodceňujte, je velmi zásadní.

 5. Po ukončení programu doporučuji pravidelné návštěvy např. jednou za měsíc a poté třeba jednou za dva měsíce, a to po celý rok. Předejdeme tak možnému návratu shozených kil. Tyto návštěvy vás nejen ujistí o tom, že jíte, jak máte, ale také včas odhalí případné nabírání tukové hmoty zpět.

 6. V průběhu naší spolupráce je komunikace velmi zásadní a proto nikdy neváhejte psát, volat či přijít. Jsem tu pro vás a nebojte se na cokoliv zeptat 😊