Lékařské studie

Lékařská studie DROPLET

Věděli jste, že krátkodobé nahrazení stravy nutričně vyváženými produkty spolu s pravidelnými konzultacemi s výživovým poradcem vedou až ke třikrát vyššímu úbytku váhy ve srovnání s běžnými redukčními programy praktických lékařů? Mrkněte na studii DROPLET.

Lékařská studie PREVIEW

Studie PREVIEW významně rozšiřuje naše znalosti o tom, jak mohou specifické faktory životního stylu ovlivnit prevenci diabetu druhého typu. Jejím cílem je identifikovat nejúčinnější životní styl u jedinců s diabetem, nadváhou nebo obezitou. Patříte i vy k některé skupině?

Lékařská studie DiRECT

U účastníků s obezitou a diabetem druhého typu je prokazatelná vysoká účinnost už v počáteční fázi programu The 1:1 Diet. Nízkoenergetický jídelníček pomáhá k výraznému úbytku váhy a k odstranění projevů cukrovky. Nahlédněte do studie DiRECT a získejte kompletní přehled o základních principech programu.

Lékařská studie DIADEM

Představili jsme si studie týkající se onemocnění diabetes mellitus 2. typu. DIADEM na tyto dokumenty navazuje a klinicky ověřuje produkty The 1:1 Diet a účinnost celého programu.