Televizní pořad Tlouštíci jehož je The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan partnerem

TV pořad Tlouštíci jehož je The 1:1 Diet partnerem 2020

Zdroj dat je : www TV Prima 

partner Tlouštíci: The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan (CWP)

Tlouštíci jsou jedinečným konceptem docu reality. Osm statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. A zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.
Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami nebo se zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě, což je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Nezdar, smůla a nevyřešené vztahy se zkrátka zajíst nedají. Proto se v pořadu Tlouštíci tým odborníků snaží pomoci účastníkům s životním restartem. Společně nastaví životní styl tak, aby k recidivě obezity už nikdy nedošlo. Není důležité jíst a hýbat se zdravě s nechutí, to hlavní je přijmout zdravý životní styl jako fakt.  

7. díl Tlouštíci

Od dětství poslouchá, že je tlustá, a tak si zvolila profesi nutriční specialistky a zdravotní sestry. A i když se zdá, že teoreticky by měla všechno vědět, sama sobě pomoct nedokáže. "Potřebuje někoho, kdo jí poradí," tvrdí její babička, která se nemůže dívat, jak si mladá dívka ničí tloušťkou život. Zvláštní je, že na rozdíl od většiny tlustých lidí má Veronika spoustu pohybu. 

4. díl Tlouštíci - Mirek

" Za posledních 6 let jsem přibral 60 kg," přiznává kamioňák Mirek, který se kvůli tloušťce začal bát o svůj život. Kdysi vysportovaný fotbalista se už dál nechce smiřovat s tím, že nemůže dýchat a trpí bolestmi nohou. Jenže cesta za záchranou je mnohem náročnější než okresní přebor! Kdo vyhraje? Mirek, nebo obezita? 

1. díl Tlouštíci - Markéta

Na začátku natáčení Markéta vážila 122 kilo. Její vysněnou váhou bylo 70 až 80 kilogramů. Splní se zoufalé paní Markétě tento sen? Uvidíte v premiérovém dílu pořadu Tlouštíci už 26. března ve 21.35 na Primě. Seznamte se díky Tlouštíkům s jedinečným konceptem hubnutí a zdravé změny životního stylu - tématy, která se mohou stát inspirací i pro vás.

6. díl Tlouštíci

Pracoval jen tři měsíce v roce! Po zbytek času ležel na gauči, hrál hry a cpal se nezdravým jídlem, které mu podstrojovala milující matka. Michal zlenivěl natolik, že se v podstatě přestal hýbat. A i když byl pro něj pohled do zrcadla důležitý, k rozhodnutí zhubnout ho donutily až zdravotní problémy. Zvládne tento mladý "Otesánek" boj s přebytečnými kily? 

3. díl Tlouštíci - Gabriela

Bílé pečivo a sladké koláče! Každodenní pochoutka, která tvořila většinu jídelníčku Gabriely. S rodovou dispozicí k obezitě to tak tato máma od rodiny dotáhla na 143 kg! A i když zkusila téměř 30 druhů diet, zhubnout nedokázala. Možná i proto, že trpí poruchou ukládání tuku, který se jí hromadí hlavně na stehnech a hýždích. Gabriela potřebuje nejen... 

5. díl Tlouštíci - Kristýna

"Když nezhubnu, zemřu!" I tak by se dal nazvat příběh téměř dvousetkilové Kristýny, která dobře ví, že její kila navíc už zdaleka nejsou jen o nevzhledné postavě. Jenže ani ten nejlepší odborník neodvede práci za Kristýnu a dodržet dobře míněné rady bude pouze na ní! Zvládne tato čtyřicetiletá žena boj o svou záchranu, nebo ji zradí vůle a bude...

2. díl Tlouštíci - Ota

Ve druhé velké proměně v pořadu Tlouštíci šlo více než "jen" o zhubnutí doslova o záchranu života. Připomeňte si několik hlavních rad odborníků díky kterým celá proměna Oty vyšla a podívejte se na dojemný závěr s vytouženým podpisem Jaromíra Jágra.