MILAN JANEČEK

Během redukce mi byla velkou oporou Hanka, poradkyně na telefonu a strážný anděl a též moje partnerka, která mě spolu s Hankou posouvala den co den k vysněné metě

Zažíval jsem lepší dny, kdy jsem měl dobrý pocit s již shozených kil a špatné dny, kdy jsem se trápil tím, proč kila nejdou dolů. Pracuji ve dvojsměnném provozu, který mi znesnadňuje pravidelnou návštěvu posilovny, i tak jsem se snažil do svého itineráře vsunout co nejvíce pohybu. Do svého života jsem zařadil návštěvu posilovny a to 2x týdně. 

Ze začátku byl určitě obtížný i příjem dostatečného množství tekutin. Vyzkoušel jsem množství potravin, které jsem si dříve neuměl představit ve svém jídelníčku. Květák, brokolice, cuketa nebudou moje oblíbené potraviny, i tak jsem schopen je zařadit do svého života. Důležité během stravování pro mě byla různorodost přijímaných potravin a samozřejmě jejich vyvážená nutriční hodnota samozřejmě kombinovaná s pytlíčky od Cambridge. 

Přiznám se, že během hubnutí jsem několikrát zhřešil a dal si opravdu nezdravé jídlo. Většinou se po tomto "úletu" dostavit špatný pocit. V tuto chvílí má můj mozek nastavenou správnou cestu. Uvědomuji si, že úlety budou i v budoucnu, jsem schopen je ale eliminovat a nevrátit se již do své původní podoby před začátkem hubnutí.