Jak u nás probíhá vstupní konzultace
Jak v mém centru The 1:1 Diet probíhá vstupní konzultace?
- První konzultace trvá cca 60 minut a další kontroly do 30
minut. Konzultace je hrazena - ve výši 50 Kč za max. 30 min. Termín konzultace je vždy dopředu domluven.
- Jakmile se seznámíme, proběhne diagnostika na InBody s podrobným výkladem složení vašeho těla. Musíte přeci vědět jak na tom jste. V případě, že nechcete výstupy znám - potřebuji to vědět včas :-) poté vám řeknu jen to co budete chtít v tento okamžik vědět.
- Seznámím se s vašimi stravovacími návyky, aktivitou, medikací, plánovanými zdravotními úkony, vaším denním režimem, termíny akcí a vaší nejbližší dovolené :-) vše je pro navržení správného programu velmi důležité.
- Probereme důvod, který vás za mnou přivedl a také vaší představu o hubnutí, programu a cíly.
- Na základě získaných informací a podrobné analýzy složení vašeho těla vám doporučím vhodný krok vašeho redukčního programu. Můžete začít ihned a to v kroku 1, 2, 3, 4, 5, 6. V případě, že pro vás program není vhodný sdělím vám to ihned na začátku našeho hovoru.
- Detailně vás s vaším programem seznámím. Musíte odcházet s tím, že víte co a jak :-)
- Produkty, které si budete pro váš krok vybírat mám ihned k dispozici. Budete si moci vybírat z polévek, kaší, koktejlů, smoothie, tyčinek, tetrapaků, bites a hotových jídel. Jaké příchutě si vyberete bude jen na vás - nijak vám nebudu nutit brát příchutě, které nemáte rádi. U produktů je jedno, kterou příchuť si pro svůj program vyberete - důležité je vždy snít daný počet na den. Není stanoveno co kdy musíte jíst - je tedy jedno zda si dáte ke snídani polévku nebo kaši nebo koktejl a to platí i pro oběd, večeři či svačinu. Doporučuji však vybrat si a odnést v
co největší škále (nedejte na předsudky - tohle nejím, to mi nechutná, jahody
nemám ráda... zkuste na to vše zapomenout a vyzkoušet co nejvíce druhů) a na
základě ochutnání si pak vybrat jen ty produkty, které vám nejvíce chutnají.
- Prostor pro dotazy je po celou dobu naší konzultace. každý dotaz je důležitý a není důvod se bát zeptat.
- Na kontroly se chodí ideálně každý týden, ale je vždy na nás jak se domluvíme. Den a čas se vždy snažím nalézt tak, aby byl pro vás co nejvíce ideální.
Produkty The 1:1 Diet nikdy nekupujte na internetu nebo z ,,druhé ruky,,, nevíte jak je dotyčná osoba skladovala a zda nejsou poškozeny.
Něco navíc k programu
- Program má jasná pravidla a nejen vy, ale také já je musím dodržovat - tzn. kroky jsou sestaveny tak, aby na sebe nejen navazovaly, ale také, aby jejich postupný přechod směroval k ukončení programu a tím pádem k řádné stabilizaci.
- Dodržujte kroky tak jak jsou dané, nehledejte - nenahrazujte - nevymýšlejte a nepočítejte - najděte v tom jednoduchost, která vám pomůže překonat začátky. Na složitosti je času dost. Právě v jednoduchosti je ta počáteční krása. Takže co není na příslušném letáčku nejezte 😊 Samozřejmostí je individuální úprava potravin!!
- Stabilizace začíná krokem 3 (pro někoho je však tento krok krokem, nejnižším, a tedy prvním redukčním) a postupně se přechází na kroky 4, 5 a 6. V rámci stabilizace je nejen jasně dáno, co kroky obsahují, ale je to také fáze, kdy vám sdělím jaké stravování je pro vás ideální.
- Stabilizace ideálně trvá tak dlouho jako samotná redukce - stabilizaci nepodceňujte, je velmi zásadní.
- Po ukončení programu doporučuji pravidelné návštěvy např. jednou za měsíc a poté třeba jednou za dva měsíce, a to po celý rok. Předejdeme tak možnému návratu shozených kil. Tyto návštěvy vás nejen ujistí o tom, že jíte, jak máte, ale také včas odhalí případné nabírání tukové hmoty zpět.
- V průběhu naší spolupráce je komunikace velmi zásadní a proto nikdy neváhejte psát, volat či přijít. Jsem tu pro vás a nebojte se na cokoliv zeptat 😊
