Krok 1A a 1B

Krok 1A

3 produkty, bílkovina + bílá/zelená zelenina

Je pro vás Krok 1A programu The 1:1 Diet vhodný?

Krok 1A je vhodný pro ženy s výškou do 172 cm a muže nižšího vzrůstu s nižší váhou.

Jak dlouho trvá tento krok?

Doporučená doba setrvání v Kroku 1A programu The 1:1 Diet se pohybuje v rozpětí od dvou do dvanácti týdnů. Po dvanácti týdnech v Kroku 1A je nutné absolvovat minimálně jeden týden v Kroku 2, případně i více, v závislosti na zdravotním stavu klienta (podle individuálního posouzení). Pro optimální redukci váhy doporučujeme setrvat v každém Kroku stejnou dobu, jakou byl klient v Kroku počátečním. Čím pomalejší je zvyšování energetického příjmu, tím lépe si klient osvojí zdravé stravovací návyky a klesá riziko jo-jo efektu.

Doporučená pohybová aktivita

• lehká fyzická zátěž

• chůze, jóga, pilates a strečinkové cvičení, plavání, aqua aerobik

Každý den budete konzumovat zvolené porce produktů The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Budete-li užívat méně porcí, než vám poradce doporučí, nebude vaše váha klesat rychleji - své tělo naopak oberete o potřebné živiny a sami si můžete způsobit nechtěné zdravotní komplikace.

Krok 1B

4 produkty + bílá/zelená zelenina

Je pro vás Krok 1B programu The 1:1 Diet vhodný?

Krok 1B je vhodný pro muže (výjimka může nastat v případě mužů nízkého vzrůstu s nižší váhou), ženy nižšího vzrůstu s velkou nadváhou a ženy s výškou nad 172 cm.

Jak dlouho trvá tento krok?

Doporučená doba setrvání v Kroku 1B programu The 1:1 Diet se pohybuje v rozpětí od dvou do dvanácti týdnů. Po dvanácti týdnech v Kroku 1B je nutné absolvovat jeden týden na Kroku 2, případně i více, podle zdravotního stavu klienta (individuální posouzení).

Doporučená pohybová aktivita

• lehká fyzická zátěž

• chůze, jóga, pilates a strečinkové cvičení, plavání, aqua aerobik