LCHF chléb bez mouky. Je trochu jiný než klasický, ale za nás výborný. Tento druh pečiva je určen pro ty kterým LCHF stravování vyhovuje, ale i pro ty, kteří chtějí zkusit něco jiného,

Maso na malé kousíčky vložím na rozpálenou pánev a nechám být dokud se neodpaří všechna voda. Pak přidám malou lžičku golden vegetable a restuju dozlatova a jak já říkám dosucha:). No Pohlreich by ze mne radost neměl :-D, ale já to tak miluju.

Kuřecí maso orestujete na suché teflonové pánvi, dochutíte kořením. V tomto případě kmín a pepř a Golden Vegetable.Maso orestujete a vyndáte s pánve. Do té samé přidáte nakrajené žampiony na plátky a lehce orestujete. A to je celé :-) Dobrou chuť.

Kuřecí maso s fazolkami ala čína V gramáži 80 g bílkoviny vhodné pro extra porci a v gramáži 150 g bílkoviny vhodné pro 810 a vyšší.

Možná si říkáte, že jsme se úplně zbláznili, že sem dáváme tak primitivní recept. Kdepak nic takového, ale mnozí z vás dělají lečo ještě s rajčaty červenými a žlutými paprikami a samozřejmě klobáskou 🙂 no a udělat si ho takto jednoduše vás ani nenapadne 🙂

Protože ovocná sezóna klepe na dveře, dnes tady máme jeden ovocný recept. Ovocné knedlíky - v našem případě s kanadskými borůvkami, vy můžete vyzkoušet jakékoliv ovoce, které máte rádi.