Měníme váš životní styl

Program Cambridge Weight Plan je komplexní program výživového poradenství zaměřený na změnu životního stylu.


Program Cambridge Weight Plan se skládá ze třech klíčových pilířů:

1. pilíř: individuální přístup a podpora poradců programu Cambridge Weight Plan

2. pilíř: úprava stravovacích návyků

3. pilíř: začlenění pohybové aktivity do běžného života

Poradce vám pomůže si ujasnit, proč chcete změnit svůj životní styl a jak chcte svou váhu reg´dukovat, stejně jako kdy a jak začít. Tím, že projdete tyto důležité oblasti, se budete cítit více motivováni a připraveni, což bude mít pozitivní vliv na váš úspěch. Pokud je vše v pořádku, můžete začít ihned.

Základním pilířem našich programů Cambridge Weight Plan je těchto 6 Kroků. Každý z nich je nedílnou součástí všech programů. Kroky je nutné projít jak v případě redukčního programu, tak v případě pročišťujícího programu - kúry. Jsou to tedy vaše první kroky ke změně životního stylu :-)

Rychlost s jakou lidé ztrácejí nadbytečné kilogramy je velmi individuální. Jak dlouho budete program Cambridge Weight Plan držet závisí na celkovém počtu kilogramů, které chcete ztratit a na vašem individuálním způsobu redukce.

V tomto Kroku se kombinují 3 Cambridge Weight Plan jídla s vyváženou porcí běžné stravy o hodnotě 200 kcal. Je vhodný pro osoby, které ze zdravotních důvodů nemohou užívat program Krok 1, osoby, které mají BMI kolem 25 a přejí si snížit váhu.

Tento program je vhodný pro osoby, které chtějí redukovat váhu pomaleji nebo jim jejich životní styl či zdravotní stav nedovoluje vstoupit do nižšího programu.

Program je vhodný pro každého, kdo chce snižovat nadváhu postupně nebo jehož životní styl či zdravotní stav neumožňuje vynechat klasická vyvážená jídla.

Program 1500 kcal je vhodný pro každého, kdo chce snižovat váhu velmi pomalu nebo jehož životní styl neumožní vynechání tradičních jídel.