KMON MugCake Jablko

Dortík bez výčitek, který je hotový za minutu a půl? To je KMON MugCake jablko. Pouze 118 kcal! Ideální a rychlá svačina do práce. Mlsejte kdykoliv a bez výčitek.

Pouze 118kcal, bez lepku, vysoký obsah bílkovin, které zasytí, obohaceno o vitaminy C a D, bohatý zdroj vlákniny.

Tento dezert je vhodný při redukci hmotnosti, ale může být součástí i vašeho běžného jídelníčku, jako racionálnější varianta dezertu.

199,00 Kč

Návod k použití

Do hluboké nádoby nalijte 50 ml studené vody. Obsah sáčku nasypte do vody. Použijte mixér nebo metličku a rozmíchejte dohladka.

Příprava v mikrovlnné troubě: Vložte do mikrovlnné trouby na 1 minutu a 30 vteřin při výkonu 900 W.

Příprava v elektrické troubě: Pečící formu o vhodné velikosti (např. kokotka) vymažte tukem a vysypte moukou. Obsah sáčku nasypte do vody. Použijte mixér nebo metličku a rozmíchejte dohladka. Těsto nalijte do připravené pečící formy.

Pečte na 180 °C (horní a dolní ohřev) cca 20 minut.

Upozornění: Poměr směsi a vody, který doporučujeme je důležitý pro optimální kyprost hotového výrobku.

Po vychladnutí spotřebujte dezert do 24 hodin. Uchovávejte v pokojové teplotě.

Balení

5 porcí po samostatných sáčcích 33g, 20 porcí (660g, balení s odměrkou).

Složení: bílkovina (syrovátková [obsahuje mléko], mléčná), sušené bílky, sladidlo (maltitol, sukralóza), vločky (ovesné bezlepkové, jáhlové), rostlinná vláknina (jablečná, inulin), mouka z hlízy Šáchoru papírodárného (Cyperus papyrus), zahušťovadlo (vepřová želatina), mouka ovesná bezlepková, kypřící látky (difosforečnany, uhličitan sodný), jablečný prášek 3,3 %, bramborový škrob, koření, emulgátor (slunečnicový lecitin), kakaový prášek 1,0 %, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin D (cholekalciferol), aroma, stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza).