KMON MugCake Bylinky

Čerstvé pečivo za 90 vteřin? Není problém. Slaný KMON MugCake je ideální jako proteinová pečivo, které je obohaceno o vitaminy, má vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Pouze 116 kcal! Ideální a rychlá svačina do práce i na doma, která se dá připravit na mnoho způsobů.

Balení: 5 porcí v samostatných sáčcích po 33g

Návod k použití:
Do hluboké nádoby nalijte 50 ml studené vody. Obsah sáčku nasypte do vody. Použijte mixér nebo metličku a rozmíchejte dohladka.

Příprava v mikrovlnné troubě: Vložte do mikrovlnné trouby na 1 minutu a 30 vteřin při výkonu 900 W.

Příprava v elektrické troubě: Pečící formu o vhodné velikosti (např. kokotka) vymažte tukem a vysypte moukou. Obsah sáčku nasypte do vody. Použijte mixér nebo metličku a rozmíchejte dohladka. Těsto nalijte do připravené pečící formy. Pečte na 180 °C (horní a dolní ohřev) cca 20 minut.

Upozornění: Poměr směsi a vody, který doporučujeme je důležitý pro optimální kyprost hotového výrobku.

Po vychladnutí spotřebujte do 24 hodin. Uchovávejte v pokojové teplotě

Slaný KMON MugCake je vhodný při redukci hmotnosti, ale může být součástí i vašeho běžného jídelníčku, jako racionálnější varianta pečiva, příloh nebo jenom jako svačinka. 

Složení: bílkovina (syrovátková [obsahuje mléko], mléčná), mouka (ovesná bezlepková, rýžová), sušené bílky, zahušťovadlo (vepřová želatina), bramborový škrob, rostlinná vláknina (inulin), kypřící látky (difosforečnany, uhličitan sodný), česnekový prášek 1,5 %, dextróza, sůl, slunečnicový olej v prášku, emulgátor (slunečnicový lecitin), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulóza), bylinky 0,9 %, vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin D (cholekalciferol) aroma, barvivo (karoteny).

199,00 Kč