KMON Life Elixir Kolagen Malina třešeň

Hydrolyzovaný rybí kolagen ve formě kolagenních peptidů s příchutí jahod se smetanou. Jeho složení přispěje k zářivé a sjednocené pokožce a zjemní viditelné vrásky.  

749,00 Kč

Složení podporuje zářivou a sjednocenou pokožku. Díky obohacení o podpůrné látky jako jsou kyselina hyaluronová, vitamin C a další vitaminy a minerály, tvoří účinnou formuli, která podporuje zářící sjednocenou pleť, silné nehty, husté vlasy a odolnost chrupavek. V limitované edici Probio Elixir jsou přidaná i probiotika.

KMON kolagen se díky skvělé rozpustnosti a vynikající chuti stane součástí vašeho denního rituálu.

Účinné látky - Hydrolyzovaný rybí kolagen ve formě kolagenních peptidů - V 1 dávce je obsaženo 5g kolagenu. Což je optimální dávka dle dostupných studií.

Co jsou kolagenní peptidy a hydrolýza? Vědci ve spolupráci s odborníky na výživu zjistili, že s kolagenem si tělo poradí mnohem lépe, pokud se enzymatickou hydrolýzou rozloží na menší částečky. Jedná se o menší molekulu, kterou umí tělo lépe vstřebat. Hydrolýza je proces, při kterém se řetězce aminokyselin kolagenu rozkládají na velmi malé kousky.

LactoSpore® Bacillus Coagulans - Probio Elixir - Probiotika směřují přímo do tlustého střeva. Přidání probiotik napomáhá k dobrému trávení, dochází k obnově mikroflóry, a rovněž ke zlepšení imunity a kontrole hmotnosti. Pro správné vstřebávání kolagenu je důležité i správné fungovaní střev.

Kyselina hylauronová - Ideální pro hydrataci, jelikož je přirozeně se vyskytující molekulou v našem těle, která udržuje vlhkost v pokožce a zajišťuje její hladší a plnější povrch.

Vitamin C - Podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v těle a napomáhá jeho vstřebání.

Zinek a biotin - Napomáhájí udržovat pevnou pokožku a kvalitu vlasů.

Riboflavin - Napomáhá k normálnímu stavu vaší kůže. Přispívá k lepšímu stavu akné a vyrovnává produkci mazu.

Měď - Přispívá k normální pigmentaci pokožky a vlasů, jedná se tedy o látku, která bojuje proti pigmentovým skvrnám.

Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Dávkování: 1 odměrka (součást balení) denně. Záleží jen na vás, do jakého množství tekutiny, výchozí hodnota je sklenice s obsahem 250 - 300 ml. Můžete přidat do teplého, studeného nápoje nebo do jogurtu. Je to jen na vás.

Víte, že? - Po 25. roce života náš organismus kolagenu vyrábí čím dál méně, každý rok zhruba o 1 % méně. Následkem jsou přirozené projevy stárnutí: objevují se první vrásky, vlasy pomalu řídnou a klouby ztrácí na ohebnosti.

Nejčastější otázky
Jak dlouho mám kolagen používat? - Doporučujeme používat alespoň 3 měsíce, následně můžete měsíc vynechat a nasadit další kůru.

Kdy se dá vidět změna? - Změna je u každého individuální, viditelně se ale pohybuje v řádu 2-3 měsíců.

Jsou v kolagenu všechny 3 typy kolagenu I. II. i III.? - Použitý kolagen je v hydrolyzované formě – najdeme v něm tzv. peptidy. Nelze tedy hovořit o typech kolagenu, které jsou vlastně prostorovou konfigurací. Kolagenní peptidy mají díky nízké molekulové hmotnosti mnohem vyšší biologickou dostupnost než standardní kolagen. Jednoduše řečeno – kolagen má různé prostorové formy, ale nejvíce vstřebatelný a využitelný je tehdy, pokud jej rozdělíme (hydrolyzací) na malé části (peptidy).

Mohou brát kolagen těhotné? - Produkt není určen pro těhotné, i když plní limity pro vitamin A. Může ale dojít k interakci s jinými produkty.

Lze KMON Hair Elixir a KMON Probio Elixir kolagen brát současně? - Ano, produkty KMON LIFE ELIXIR KOLAGEN a KMON HAIR ELIXIR (vitaminy na vlasy) lze užívat současně a z tohoto užívání mohou plynout i další výhody:

Zdravá pokožka (kolagen) je základem pro pěkné vlasy.

KMON HAIR ELIXIR obsahuje látky, které mají i prokazatelný vliv na pokožku (vitaminy, minerály, methionin, MSM).

Má smysl začít užívat kolagen pro dámy 50+? - Dospělí mohou užívat kolagen v jakémkoliv věku. Čím jsme starší, tím více potřebujeme řadu látek doplňovat a kolagen v tomto není výjimkou.