KMON Hair Elixir - vitamíny na vlasy - 3. měsíce

3+1 měsíc ZDARMA

Vlasy jsou chloubou každé ženy a důležitou součástí našeho vzhledu. Proto jsme vytvořili širokospektrární doplněk stravy, který podpoří jejich kvalitu. Na našich vlasech se odráží jak strava, tak náš životní styl. Právě nedostatečná výživa u pokožky hlavy může vést k problémům s vlasy.

KMON Hair Elixir obsahuje složky, které zajistí pružnou pokožku, čímž udrží správný růst a kvalitu vlasů.

1 647,00 Kč 2 232,00 Kč

Klíčové účinné látky - KMON Hair Elixir obsahuje kombinaci 18 vitaminů a minerálů. Svoji komplexností podporují správný růst a kvalitu vlasů.

Biotin - Přispívá k udržení normálního stavu vlasů. Zabraňuje padání vlasů a podporuje jejich růst. Podporuje tvorbu kolagenu a pomáhá zpevnit vlasové vlákno.

Astaxanthin - Přírodní antioxidant, který bojuje proti oxidačnímu stresu. Zmírňuje projevy stárnutí i dopady stresu z vnějšího prostředí.

Selen a zinek - Důležité vitaminy a minerály pro pevné vlasy, nehty a krásnou pleť.

Měď - Přispívá k normální pigmentaci vlasů. Napomáhá v boji proti šedinám.

Vitamin A - Přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Podporuje produkci kožního mazu, který hydratuje vlasové kořínky a chrání vlasy před suchostí a lámavostí.

Kyselina listová - Nedostatek kyseliny listové může způsobit změny vlasů, kůže a nehtů, současně napomáhá správné funkci vlasové pokožky a vlasových folikulů.

MSM - Podporuje prokrvení vlasové pokožky, aktivuje vlasové folikuly.

Vitamin C a vitamin E - Přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin D - Nedostatek vitaminu D může způsobit řadu problémů, včetně vypadávání vlasů, stimuluje růst vlasových folikulů (tkáň, která obaluje vlas a z níž vlas vyrůstá).

Kompletní složení:

Upozornění: Kapsle obsahují methionin. Ten je důležitý pro biosyntézu bílkovin, cysteinu, kreatinu a karnitinu. Upozorňujeme, že methionin, jakožto aminokyselina obsahující síru, má specifický zápach.

Dávkování: 2 tobolky denně

Nejčastější otázky

Kdy se dá vidět změna? - Změna je u každého individuální, vlasy rostou rychlostí 1-1,5 cm za měsíc. První výsledky by tedy měly být pozorovatelné po 1-2 měsících užívání.

Kterou denní dobu je nejlépe brát KMON Hair Elixir? - Tobolky je možné brát libovolně, ale jako každý doplněk doporučujeme neužívat na lačný žaludek (u citlivých osob může dojít k podráždění). Je možné brát jednu tobolku dopoledne a druhou odpoledne/navečer.

Doplňkové parametry - Hmotnost: 0.04 kg