Hana Ondrušová výživový poradce a certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan
Hana Ondrušová výživový poradce a certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan

Jmenuji se Hana Ondrušová a koncept Cambridge Weight Plan se stal nedílnou součástí mého života. Vše začalo před více jak 12 lety, kdy jsem se seznámila na Dámském klubu s historicky první certifikovanou poradkyní paní Helenou Dostálovou. Do té doby jsem o Cambridge Weight Plan pouze sem tam slýchala od své tehdejší kolegyně a to se psal myslim rok 2001-2002. Uplynuly tedy 3 roky než jsem osobně Cambridge Weight Plan vyzkoušela.

Tehdy bylo 2. ledna 2004 a já jsem snědla svůj první sáček zeleninové polévky.

Po absolvování programu Cambridge Weight Plan jsem najednou byla nadšená a sebevědomá mladá žena, která toho náležitě využívala. Svou váhu jsem si udržela až do okamžiku, kdy jsem před pěti lety proděla první hormonální léčbu. Od té doby to bylo celkem 11x. V průběhu hormonální stimulace v roce 2014 jsem přibrala 12 kg (ani nevím jak). Podařilo se mi váhu redukovat bez problémů o 5 kg, ale ta zbylá kila né a né dostat pryč. Poslední léčba byla v roce 2017 v červenci a poslední pilulku jsem vzala v říjnu - takže opět hormony udělaly své :(

To jsem, ale trošku přeskočila z hodně vzdálené minulosti do současnosti. V průběhu všech těch let jsem si Cambridge Weight Plan nejen zamilovala, ale dostala jsem tu jedinečnou možnost být členem týmu Cambridge Weight Plan v České republice. Pomalými krůčky jsem se učila a přijímala znalosti majitelky a výhradního dovozce paní Ing. Libuše Janebové a paní Heleny Dostálové (první Cambridge Weight Plan poradce v České republice)

Za roky společné spolupráce jsem se naučila mnohému a s hrdostí mohu říct, že jsem tyto informace, znalosti a praxi předávala a předávám dál. Pro mnohé kolegy i klienty z celé České republiky jsem se stala vrbou i mentorem nejen v průběhu jejich programů.

Je mi ctí, že mohu stát za značkou, kterou je právě koncept Cambridge Weight Plan.

Jsem životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu.

Stanu-li se také vaším partnerem a mentorem na cestě s Cambridge Weight Plan věřte, že vás v tom nikdy nenechám samotné.

Vše nám společně půjde mnohem snadněji.


INBODY v našem centru


Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 230. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy nez bot a ponožek). Přístoj dokáže provést analýzu všem od dětí až po dospělého člověka vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupi osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy

Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.