Novinky našeho centra

THAJSKÉ KARI S NUDLEMI

pikantní a výrazný nejen oběd od Cambridge Weight Plan

SHAKE N GO  - ČOKOLÁDA

dokonalý hotový drink nejen na cesty.

SHAKE N GO  - LATTE

dokonalý hotový drink nejen na cesty. Jedinečná mléčná chuť. A pro nemilovníky čokolády úžasný drink.

LIMITOVANÁ VÁNOČNÍ TYČINKA

stejně jako v loňském je i v tom letošním příjemným zpestřením v podzimní čase a období vánoc.  Tyčinka je limitovanou edicí a proto bude pouze do vyprodání zásob.

GREEN PESTO PASTA

Novinkou měsíce září jsou těstoviny se zeleným pestem. V této kombinaci asi není nutné ani nijak představovat :-)

BANONFFEE  - KŘUPAVÁ TYČINKA S PŘÍCHUTÍ BANÁN A KARAMEL

Banoffee je anglický dezertní koláč vyrobený z banánů, smetany a karamelky a jeho dokonalá chuť je právě v této nové týčince.

LIMITOVANÁ LETNÍ EDICE  KOKTEJL ČOKOLÁDO-KARAMELOVÉ SUŠENKY

Představujeme vám koktejl s příchutí čokoládovo-karamelových sušenek, s kterým bude léto ještě o kus sladší.


SLANÁ POCHOUTKA  - COTTAGE PIE

Máme ještě jednu novinku v našich produktech, kterou si nemůžeme nechat pro sebe. Cottage Pie. Nevíte, co si pod tímto názvem představit? Originální Cottage Pie je tradiční anglické jídlo z mletého masa, které je pečené se směsí koření pod přikrývkou z bramborové kaše. Pro milovníky těchto chutí je určena právě naše novinka a my věříme, že si ji určitě oblíbíte. 

DOKONALÝ DOPLNĚK - KŘUPAVÉ FAVA BEANS

Nově mezi našimi produkty najdete křupavou svačinku v podobě Fava Beans! Jedná se o pražené fazolové boby, které nejen skvěle chutnají, ale obsahují také vysoké procento vlákniny a více než 25 % bílkovin Výhodou fazolových bobů je také nízký obsah cukru a prakticky nulový nasycený tuk. Už se těšíte, až je ochutnáte? 😉 Volit budete moci ze tří příchutí: Original, Chilli s limetkou a Smetana s pažitkou 😊. Jedna porce má okolo 100 kcal. 


POLÉVKA JE GRUNT - ZELENINOVÁ POLÉVKA S KRUTÓNY

Polévka je grunt, jak říkávaly už naše babičky. A měly pravdu. Jedním z nezanedbatelných přínosů polévek je skutečnost, že nás zahřívají a dodávají sílu. Jakou si dnes dáte vy? My volíme Vámi tak oblíbenou zeleninovou s krutóny.

OVOCNÉ SMOOTHIE - BANÁN S JAHODOU A OVESNÝMI VLOČKAMI

Milujete ovocné smoothie? Mezi další novinky letošního léta patří výborné smoothie s 🍌 banánem a jahodou 🍓 A dokonce v něm jsou i kousíčky ovesných vloček. To prostě musíte ochutnat. Výborné je třeba k snídani nebo v horkých letních ☀️ dnech ho doporučujeme s ledem. 

DALŠÍ DOKONALÁ - GULÁŠOVÁ POLÉVKA

Lehce pikantní a dokonale vyvážená polévka pro milovníky naší české guklášovky :-)

CARAMEL BITES - SLANÉ KARAMELOVÉ KOUSKY

Je tu Léto plné novinek. Už jste ochutnali první z nich, slané karamelové kousky? Jsou sladké i slané zároveň, doslova se rozplývají na jazyku a nedá se jim odolat.