Jak to v našem centru zdraví, výživy a redukce váhy probíhá a co vás čeká

Jak to u nás v centru zdraví, výživy a redukce váhy a centru The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan centrech probíhá - pár základních bodů - co dělat, když chcete začít

 1. Vyhledejte si nejbližšího poradce - centrum na www.cwp.cz nebo v naší skupince na Facebook - Hubneme s Cambridge požádejte o doporučení.
 2. Kontaktujte vámi vybraného poradce a domluvte si první setkání
 3. První konzultace trvá cca 60 minut a další kontroly do 30 minut. Konzultace je hrazena - ve výši 50 Kč za max. 30 min.
 4. Jakmile proběhne první setkání s měřením na InBody (většinou) a tedy i podrobnou analýzou složení vašeho těla a doporučení vhodného kroku - můžete ihned začít, a to v kroku 1, 2, 3, 4, 5, 6
 5. Na kontroly se chodí ideálně každý týden, ale vždy maximálně vycházíme vstříc a domluvíme si termín dle možností.
 6. Produkty je vhodné si na prvním setkání vybrat a odnést v co největší škále (nedejte na předsudky - tohle nejím, to mi nechutná, jahody nemám ráda... zkuste na to vše zapomenout a vyzkoušet co nejvíce druhů) a na základě ochutnání si pak vybrat jen ty produkty, které vám nejvíce chutnají.

  Produkty The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan  nikdy nekupujte na internetu nebo z ,,druhé ruky,,, nevíte jak je dotyčná osoba skladovala a zda nejsou poškozeny. Poradce může ručit pouze za produkty zakoupené v jeho centru.

 7. V programu můžete být na jakémkoliv produktu. Myslím tím, že můžete být třeba jen na čoko koktejlu nebo boloňských špagetách. Je na vás, pro které produkty se rozhodnete, ale vždy je důležité si najít ty svoje příchutě.
 8. Programy CWP mají jasná pravidla a nejen vy, ale také poradci je musím dodržovat - tzn. kroky jsou sestaveny tak, aby na sebe nejen navazovaly, ale také, aby jejich postupný přechod směroval k ukončení programu a tím pádem k řádné stabilizaci.
 9. Dodržujte kroky tak jak jsou dané, nehledejte - nenahrazujte - nevymýšlejte a nepočítejte - najděte v tom jednoduchost, která vám pomůže překonat začátky. Na složitosti je času dost. Právě v jednoduchosti je ta počáteční krása. Takže co není na příslušném letáčku nejezte 😊
 10. Stabilizace začíná krokem 3 (pro někoho je však tento krok krokem, nejnižším, a tedy prvním redukčním) a postupně se přechází na kroky 4, 5 a 6. V rámci stabilizace je nejen jasně dáno, co kroky obsahují, ale je to také fáze, kdy vám váš poradce dokáže sdělit jaké stravování je pro vás ideální.
 11. Stabilizace ideálně trvá tak dlouho jako samotná redukce - stabilizaci nepodceňujte, je velmi zásadní.
 12. CWP poradci musí vlastnit certifikát Poradce pro výživu, který je garantovaný MŠMT (samozřejmě je mnoho poradců, kteří jsou vlastníci i mnoha dalších certifikátů) měli by tedy umět poradit, jak se stravovat po ukončení programů The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan
 13. Po ukončení programu je ideální navštěvovat svého poradce třeba jednou za měsíc a poté třeba jednou za dva měsíce, a to po celý rok. Předejdete tak možnému návratu shozených kil. Tyto návštěvy vás nejen ujistí o tom, že jíte, jak máte, ale také včas odhalí případné nabírání tukové hmoty zpět.
 14. A nakonec - i když si myslíte, že je vaše otázka úplně ,,blbá,, položte ji - je vždy lepší zeptat se blbě než vůbec. Nikdy nevíte, jak moc je její odpověď důležitá.
 15. Vždy se snažte se svým poradcem maximálně komunikovat - je tu pro vás a nebojte se ho na cokoliv zeptat 😊